رد کردن پیوندها

سفارش سئو سایت

سفارش سئو سایت شما را با تضمین کسب نتیجه انجام میدیم. سایت شما را به رتبه یک گوگل در کلمات پر رقابت میاریم

خطوط پشت زمینه صفحه
سفارش سئو سایت

عنوان های سئو سایت

تحقیق کلمات کلیدی سئو (Keyword Research)تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research)

تحقیق کلمات کلیدی فرآیندی است که در آن به دنبال بهترین و مؤثرترین کلمات برای جذب ترافیک به وب‌سایت خود از موتورهای جستجو هستیم. این کار با بررسی میزان جستجوی کلمات، رقابت موجود و همچنین ارزش آنها برای سایت شما انجام می‌شود. کلمات کلیدی انتخابی بهینه، می‌توانند بازدیدکنندگان بیشتری را از طریق جستجوهای گوگل به سمت سایت شما هدایت کنند.

سئو داخلی سایت (On-Page SEO)

بهینه‌سازی داخلی صفحه (On-Page SEO)

بهینه‌سازی داخلی صفحه به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها برای بهبود عناصر داخلی وب‌سایت شما اشاره دارد. این عناصر شامل بهینه‌سازی عنوان‌ها، محتوا، استفاده از تگ‌های HTML مناسب، و بهبود کیفیت تصاویر است. هدف این است که محتوای شما برای کلمات کلیدی مرتبط بهینه شود تا موتورهای جستجو بتوانند آن را به درستی تشخیص دهند و رتبه‌ی بهتری به آن بدهند.

سئو خارجی سایت (Off-Page SEO)

بهینه‌سازی خارجی صفحه (Off-Page SEO)

بهینه‌سازی خارج از صفحه، تکنیک‌هایی را شامل می‌شود که خارج از وب‌سایت شما اعمال می‌گردند تا اعتبار و قدرت دامنه‌ی شما را در نزد موتورهای جستجو افزایش دهد. این شامل ایجاد پیوندهای باکیفیت از سایت‌های دیگر (بک‌لینک‌ها)، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و استفاده از رسانه‌های دیگر برای به دست آوردن توجه و ترافیک است.

سئو فنی یا تکنیکال سایت (Technical SEO)

بهینه‌سازی فنی (Technical SEO)

بهینه‌سازی فنی به بخش‌های پشت پرده‌ی وب‌سایت که مستقیماً بر عملکرد و توانایی موتورهای جستجو در فهمیدن سایت شما تأثیر می‌گذارد، می‌پردازد. این شامل بهینه‌سازی سرعت بارگذاری صفحه، ایجاد نقشه سایت XML، بهینه‌سازی معماری اطلاعات و رفع مشکلات دسترسی کراولرها است.

 استراتژی محتوا در سئو سایت (Content Strategy)

استراتژی محتوا (Content Strategy)

استراتژی محتوا برنامه‌ریزی، تولید، انتشار و مدیریت محتوا بر اساس اهداف کسب‌وکار و نیازهای کاربران هدف است. این رویکرد به شما کمک می‌کند تا محتوایی که هم پاسخگوی نیاز کاربران است و هم موتورهای جستجو را بهینه‌سازی می‌کند، تولید کنید.

 نظارت بر سئو سایت (SEO Monitoring)

نظارت و تکامل سئو (SEO Monitoring & Evolution)

نظارت و تکامل سئو به معنی پایش مداوم عملکرد وب‌سایت در موتورهای جستجو و بررسی تغییرات در الگوریتم‌های جستجو است. این فرآیند به شناسایی فرصت‌ها برای بهبود و همچنین تطبیق سریع با تغییرات در بازار جستجو کمک می‌کند، تا اطمینان حاصل شود که سایت شما همچنان رقابتی باقی می‌ماند.

رتبه یک بیش از ۱۰۰ کلمه نمونه کار ماست

سئو سایت فراگیری

سایت فراگیری یکی از نمونه کارهای ماست که روی کلمات زیادی صفحه اول گوگل است. کلماتی مثل - آموزش آنلاین - آموزش رایگلن - آموزش ویدیویی - آموزش بلندر و ... رو در گوگل سرچ کنید سایت فراگیری صفحه اول گوگل است.

سئو داخلی

سئو خارجی

سئو تکنیکال

کلمات کلیدی

آنالیز سایت

افزایش آتوریتی

آیکون سئو سایت روشن

هر سایتی را سئو میکنیم

سفارش سئو سایت روی کلمه کلیدی

سفارش سئو سایت سایت را در کلمات مدنظر شما انجام میدیم

سئو سایت های ارزدیجیتال

خدمات پزشکی و زیبایی

فروشگاه های اینترنتی

سایت های خدماتی و شرکتی

سئو سایت کلاه سفید

  1. نتیجه ماندگار: سایت شما برای همیشه صفحه اول گوگل خواهد بود.
  2. افزایش فروش: درصفحه اول دیده شوید و درآمد کسب کنید.
  3. افزایش اطمینان: اسم برند شما کنار برندهای بزرگ خواهد بود.
  4. افزایش ورودی: بعد از کسب نتیجه ورودی زیادی خواهید داشت

تکنیک های استاندارد

تضمین کسب نتیجه

پشتیبانی کامل

ویژگی های ما

چرا شرکت RGB برای سفارش سئو سایت

بیش از ۱۰ سال تجربه در سئو سایت های بزرگ و کسب نتیجه و رتبه بالا درگوگل باعث شده تا شرکت های زیادی به ما عتماد کنند. با استفاده از تکنیک های استاندارد و اصولی سایت شما رو روی تمام کلمات مدنظرتان صفحه اول گوگل میاریم.

تجربه بالا

همکاری با برندها

تضمین کسب رتبه

روش های استاندارد

خدمات ما

سئو سایت مهر ورود شما در فروش اینترنتی

با به دست آوردن رتبه های بالا در کلمات پر رقابت سایت شما توسط کاربران زیادی دیده می شود. با ساخت مسیرهای افزایش فروش بیشتر این کاربران به خریداران محصول شما تبدیل خواهند شد.

افزایش ورودی کاربران

افزایش فروش محصول و خدمات

کسب درآمد بیشتر در اینترنت

برندسازی و دیده شدن شما

مراحل سئو سایت

1

انتخاب کلمات کلیدی

در مرحله اول کلمات مدنظر شما انتخاب می شوند. کلمات کلیدی از نظر سختی و میزان ورودی برای شما بررسی شده و توسط شما تایید می شوند.

2

سئو کلی سایت

بعد از انتخاب کلمات کلیدی، سئو کلی سایت یا همان سئو تکنیکال انجام می شود. تمام مواردی که نیاز به تغییر داشته باشند برای شما اصلاح می شوند.

3

کلمات کلیدی شما در صفحه اول گوگل

تمام کلمات مدنظر شما بعد از مدتی به صفحه اول گوگل آورده می شوند. فروش و کسب درآمد شما به صورت باورنکردنی افزایش می یابد.

لیست سئو سایت روشن

سئو سایت و سایر خدمات

علاوه برا سفارش سئو سایت شما می توانید، سفارش طراحی سایت و همچنین سایر خدمات مربوط به سئو سایت مثل سفارش افزایش آتوریتی ، سفارش لینک سازی و سفارش امنیت سایت خودتون رو نیز به ما بسپارید.

کاور سئو سایت روشن

درکنار برندها

هزینه سئو سایت

سئو سایت درواقع رقابت برای کسب رتبه بالا با برندهای بزرگ است. برای همین نیازمند یک گروه متخصص سئوبرای رقابت با سایر سایت ها است. قیمت و هزینه سئو سایت با توجه به سختی و رقابت هر کلمه کلیدی براورد شده و قبل از شروع کار به شما اعلام می شود.

سئو سایت برای کسب و کارها

سفارش سئو سایت برای کسب و کارها

سفارش سئو سایت برای کسب و کارها

سئو به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با بهبود رتبه در نتایج جستجو، بازدید و مشتریان بالقوه بیشتری جذب کنند. این کار با تحلیل کلمات کلیدی، بهینه‌سازی ساختار سایت و تولید محتوای باکیفیت انجام می‌شود.

سفارش سئو سایت فروشگاه اینترنتی

سفارش سئو فروشگاه اینترنتی

برای فروشگاه‌های اینترنتی، سئو به معنای افزایش فروش و جذب مشتریان جدید است. با بهبود رتبه در جستجوهای مرتبط، تولید محتوای ارزشمند و بهینه‌سازی صفحات محصول، می‌توان درآمد و نرخ تبدیل را به‌طور قابل‌توجهی افزایش داد.

سفارش سئو سایت پلتفرم ها

سفارش سئو سایت پلتفرم ها

پلتفرم‌های آنلاین برای افزایش جذب کاربران و استفاده از خدماتشان نیاز به سئوی تخصصی دارند. با بهینه‌سازی معماری سایت، ایجاد صفحات لندینگ موثر و تحلیل کلمات کلیدی مرتبط، این پلتفرم‌ها می‌توانند سهم بازار و تعامل کاربران را افزایش دهند.

FAQ

سوالات متداول سفارش سئو سایت

برای سفارش سئو سایت با ما تماس بگیرید