ساخت موشن گرافیک حاصل ترکیب صدا، ویدیو، انیمیشن دوبعدی، انیمیشن سه بعدی و جلوه‌های ویژه همان است. گرافیک حرکتی یا موشن گرافیک بیشتر با استفاده از انیمیشن‌های دوبعدی و ترکیب موزیک و صدای گوینده ساخته می‌شود.

درواقع سبک‌های مختلف ساخت موشن گرافیک را می‌توان با ترکیب انواع مختلف فایل‌های چندرسانه‌ای ایجاد کرد. انتخاب ترکیب مناسب و هوشمندانه طراحی موشن گرافیک نیازمند صرف زمان و بررسی‌های مختلف است که بایستی قبل از شروع کار صورت پذیرد.

انتخاب بهترین ترکیب مناسب با بررسی زمینه فعالیت شما آغاز می‌شود و توسط مشاوره با متخصصان شرکت تبلیغاتی RGB تصمیم نهایی حاصل خواهد شد. بعد از مشخص‌شدن سبک طراحی و ترکیب مناسب نوبت به استوری‌بورد یا همان داستان موشن گرافیک می‌رسد.

توسط  متخصصان شرکت تبلیغاتی RGB و تکنیک‌های پیشرفته، استوری‌بورد برای ساخت موشن گرافیک ایجاد می‌شود.

طراحی و ساخت موشن گرافیک

در ادامه فایل‌ها و مستندات موردنیاز برای طراحی موشن گرافیک، از طریق فرم دریافت اطلاعات، جمع‌آوری می‌شود. با مشخص شدن استوری‌بورد و سبک طراحی و مستندات پروژه، گروهی از طراحان و متخصصان به‌صورت هماهنگ روی پروژه کار می‌کنند تا نتیجه نهایی به دست آید.

در این مرحله با استفاده از ابزار‌های قدرتمند و به‌کارگیری انواع مختلف متد‌های طراحی، ساخت موشن گرافیک صورت می‌پذیرد. در این مرحله هدف اصلی ایجاد خروجی باکیفیت و هماهنگ با استوری‌بورد ایجاد‌شده در مرحله قبل است.

خروجی فازهای مختلف برای شما ارسال خواهد شد و پس از تائید توسط شما، طراحی موشن گرافیک ادامه میابد.

ایجاد فایل نهایی طراحی موشن گرافیک

در مرحله قبل، ساخت موشن گرافیک به پایان رسید. کیفیت نهایی موشن گرافیک وابسته به مراحل قبل می‌باشد که باتوجه به استفاده از تصاویر وکتور، در این مرحله پروژه شما به‌وسیله سیستم‌های بسیار قدرتمند، با کیفیت بالا، رندر گرفته می‌شود.

درواقع خروجی این مرحله از طراحی موشن گرافیک، فایل نهایی پروژه شماست که به شما تحویل داده خواهد شد.

طراحی موشن گرافیک در تبلیغات تلویزیونی، نمایشگاه‌ها، معرفی محصول یا خدمات جدید و آموزش‌های مدرن کاربرد فراوانی دارد که هرکدام نیازمند ترکیب متفاوت انواع فایل‌های چندرسانه‌ای و متد‌های متفاوت است.

رضایت مشتریان

شرکت تبلیغاتی RGB

جلب رضایت مشتری، اولویت اول ماست. شرکت تبلیغاتی RGB همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. بدین‌جهت قسمتی بانام امورمشتریان در سایت تعبیه‌شده تا تمامی خدمات به‌سرعت و به‌سادگی در اختیار شما قرار بگیرد. در قسمت دریافت اطلاعات، نظرات کارفرما در چندین مرحله جمع‌آوری می‌شود. همچنین در قسمت ارسال فایل، می‌توانید فایل‌های خود را به‌سادگی برای ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

سفارش آنلاین، قابلیتی قدرتمند و دقیق، به‌منظور محاسبه قیمت و ثبت سفارش می‌باشد. متناسب با نیاز خود در هرمرحله گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که هرکدام حاوی زیرمجموعه و قیمتی مشخص است. درنهایت، فرم محاسبه آنلاین هزینه، هزینه نهایی فاکتور را مشخص می‌کند. با ارسال اطلاعات خود در آخرین مرحله نیز، ثبت سفارش شما صورت‌می‌پذیرد. فرم محاسبه آنلاین هزینه، قیمت را به صورت دقیق و متناسب با نیاز شما محاسبه می‌کند.

تضمین کیفیت

شرکت تبلیغاتی RGB

کیفیت طراحی موشن گرافیک، به دلیل استفاده از حرفه‌ای‌ترین طراحان و به‌روز‌ترین سیستم‌های کامپیوتری، تضمین‌شده است. انجام پروژه در چندین مرحله انجام خواهد شد. مراحل انجام پروژه و برنامه‌ریزی دقیق، این امکان را به شما می‌دهد که خروجی هر مرحله را موردبررسی قرار داده و در صورت تائید مرحله بعدی آغاز می‌شود. برای اطمینان از کیفیت انجام کار، قراردادی بسته خواهد شد که مشخص‌کننده، چگونگی انجام پروژه شما خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

از طریق ارسال تیکت شما می‌توانید، تمامی سؤالات خود را در زمینه ساخت موشن گرافیک مطرح نمایید. همچنین با دنبال کردن ما، در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا از آخرین اخبار ما باخبر شوید.از طریق پیام‌رسان‌ها نیز می‌توانید از مشاوره رایگان، با کارشناسان گروه ما استفاده کنید. شما می‌توانید تمامی ویدیو‌های شرکت تبلیغاتی RGB را در شبکه اجتماعی آپارات تماشا کنید. در قسمت تماس با ما نیز بخشی برای ارسال پیام، انتقادها و پیشنهادها تعبیه‌شده است.

ساخت موشن گرافیک