سئو سایت

سئو سایت و بهینه سازی آن برای گوگل و سایر موتورهای جستجو اهمیت فراوان دارد. برای کسب رتبه 1 گوگل سایت شما باید توسط یک گروه سئوکار بهینه سازی و پشتیبانی شود. RGB با بررسی سایت شما و انتخاب کلمات کلیدی مناسب تمام موارد سئو را با رعایت قوانین گوگل و روش کلاه سفید انجام می دهد. مواردی از قبیل سئو داخلی، خارجی، تکنیکال که برای رسیدن به رتبه 1 گوگل لازم است. برای مثال سایت فراگیری ( Faragiri.com ) از ابتدا تا انتها توسط RGB بهینه سازی و طراحی شده و در بیش از 200 کلمه صفحه اول گوگل است. جهت سفارش سئو سایت با با تماس بگیرید.

سئو چیست؟

سئو (SEO) درواقع تکنیکی برای ارتقا رتبه سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو است. اینکه سایت شما در هر کلمه کلیدی چه جایگاهی داشته باشد وابسته به سئو سایت شماست.

خدمات سئو

سئو سایت شامل چهار بخش اصلی می شود. تحقیق کلمه کلیدی ( Keyword Researching ) برای به دست آوردن بهترین کلمات سئو در سایت شما انجام می شود. سئو داخلی ( On-Page SEO ) که درواقع مربوط به محتوا سایت شماست. سئو تکنیکال ( Technical SEO ) مربوط به کدنویسی صحیح و بخش های فنی سایت شما است. سئو خارجی ( Off-Page SEO ) که شامل تمام موارد مانند سیگنال ها و همینطور برندینگ شامست.

روش سئو سایت

سه روش اصلی برای سئوکردن سایت وجود دارد. سئو کلاه سیاه ، کلاه خاکستری و کلاه سفید از روش های شناخته شده برای SEO هستند. در ادامه به بررسی هرکدام می پردازیم.

سئو کلاه سیاه ( Black Hat SEO ) که درواقع با فریب گوگل انجام می شود. این روش به صورت موقتی بوده و صدمه جبران ناپذیری به سایت شما وارد میکند. البته گوگل اکثر این روش ها را شناخته و درواقع این روش دیگه کاربردی نیست.

سئو کلاه خاکستری ( Gray Hat SEO ) که درواقع با شبیه سازی سئو اصولی انجام شده و سعی در الگو برداری از آن را دارد. این روش نیز همراه با ریسک بوده و انجام آن توصیه نمی شود.

سئو کلاه سفید ( White Hat SEO ) بهترین روش برای کسب و کارهاست. چراکه تمام موارد مطابق قوانین گوگل انجام شده و سایت شما به صورت اصولی ارتقا پیدا میکند.

نمونه کار سئو

سایت Faragiri.com از نمونه کارهای موفق گروه RGB است. طراحی سایت و سئو سایت فراگیری از ابتدا تا انتها توسط RGB با استفاده از تمام قوانین گوگل انجام شده است. این سایت در بیش از 200 کلمه صفحه اول گوگل قرار دارد. کلماتی مانند: آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان، آموزش آنلاین، آموزش رایگان و صدها کلمه دیگر. همچنین قدرت دامنه این سایت تا DA=58 افزایش داده شده که کمک شایانی به فرآیند سئو میکند.