رد کردن پیوندها

تأثیر به اشتراک‌گذاری‌ها بر سئو (Social Shares)

رسانه‌های اجتماعی نقش حیاتی در معرفی محصولات یا خدمات شرکت‌ها به جمعیت وسیع‌تری دارند. این امر منجر به فواید متعددی در سئو مانند افزایش پیوندهای برگشتی، افزایش تعامل و داشتن صفحه نتایج جستجوی اختصاصی برای جستجوهای مربوط به برند می‌شود.

تحلیل مخاطبان شبکه‌های اجتماعی

آگاهی از سئو و بازاریابی آنلاین به شرکت‌ها کمک می‌کند تا در هر دو بستر بهتر عمل کنند. تجزیه و تحلیل مخاطبان شبکه‌های اجتماعی به شما امکان می‌دهد محتوای متمرکزتری تولید کنید. تحقیق در زمینه سئو می‌تواند به شما کمک کند تا دریابید مخاطبان شما چه می‌خواهند مصرف کنند و شکاف‌های محتوا را پر کنید.

سئو اجتماعی: این چیست؟

سئو اجتماعی استفاده از شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک روش غیرمستقیم برای افزایش دید و رتبه‌بندی وب‌سایت است.

چرا باید تعداد به اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی را افزایش داد؟

بهبود سیگنال‌های رتبه‌بندی سئو توسط رسانه‌های اجتماعی

اگرچه به اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی مؤلفه‌ای برای رتبه‌بندی نیستند، اما زمان گذرانده شده در صفحه و سایت حتماً هست. بنابراین، بسیاری از پاسخ‌دهندگان معتقدند که رسانه‌های اجتماعی با پشتیبانی از شما در بهبود عوامل تأثیرگذار بر رتبه‌بندی‌ها، به سئو کمک می‌کنند.

به اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و تأثیر آن بر ترافیک آلی

به اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند روشی بسیار موفق برای به دست آوردن ترافیک بیشتر وب‌سایت باشد، که به نوبه خود به بهبود سئو کمک می‌کند، به‌ویژه در روزهای اولیه‌ای که وب‌سایت تازه راه‌اندازی شده است.

نحوه افزایش به اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی برای سئو؟

ایجاد حساب‌ها و محتوای جذاب بصری در شبکه‌های اجتماعی

انسان‌ها موجوداتی بسیار بصری هستند. ممکن است مشتریان وب‌سایتی را بازدید کرده و به دلیل قدیمی بودن، نادرستی یا بد بودن محتوا یا قالب، آن را ترک کنند.

بهینه‌سازی پروفایل

هر جا که صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی دارید، باید به طور کامل پر و بهینه‌سازی شده باشد. زمان بگذارید تا پروفایل را تکمیل کنید تا اطمینان حاصل شود که محتوای به اشتراک گذاشته شده از منبعی قابل اعتماد و با کیفیت بالا می‌آید.

استفاده از کلیدواژه‌ها برای قابلیت کشف

تحقیق کلیدواژه انجام دهید و مطمئن شوید که پروفایل شما در موتورهای جستجوی شبکه‌های اجتماعی ظاهر می‌شود.

قرار دادن دکمه‌های به اشتراک‌گذاری

برای اطمینان از اینکه خوانندگان شما دکمه‌های به اشتراک‌گذاری را می‌بینند و ترغیب به کلیک کردن بر روی آن‌ها می‌شوند، مکان‌یابی دکمه‌ها باید بهینه‌سازی شود.

جلب توجه به دکمه‌ها

شما می‌خواهید از اینکه دکمه‌های مهمی مانند دکمه‌های به اشتراک‌گذاری توسط بقیه محتوا پوشانده شوند، جلوگیری کنید. آن‌ها باید نسبت به بقیه محتوای صفحه برجسته باشند.

قرار دادن دکمه‌ها در مکان‌های مناسب

کاربران اغلب پست‌ها را اسکن می‌کنند یا تصمیم به به اشتراک‌گذاری قبل از خواندن کامل آن‌ها می‌گیرند. اگر محتوای شما نیاز به پیمایش زیادی دارد، آن را در بالا یا کنار صفحه قرار دهید.

اجتناب از مناطق مرده

کاربران به بخش‌های خاصی از وب‌سایت کمتر توجه می‌کنند. ابزارهای نقشه‌برداری حرارتی مانند CrazyEgg می‌توانند به شما کمک کنند تا بفهمید کدام بخش‌های وب‌سایت شما توسط بازدیدکنندگان درگیر می‌شوند و کدام قسمت‌ها نادیده گرفته می‌شوند.

تشویق پیوندهای برگشتی با محتوای باکیفیت

مردم فقط محتوایی را به اشتراک می‌گذارند که احساس کنند ارزشمند یا مرتبط با مخاطبان هدفشان است. اگر زمان و منابع محدود هستند، انتخاب کیفیت به جای کمیت عاقلانه است.

برای نمایش اقتدار، موضوعات را تحقیق کنید و مطالعات مهم و پیوندهای طرف‌های ثالث را با پیوندهای داخلی دربر بگیرید. نقل قول‌ها از متخصصان یا داده‌هایی که دیدگاه شما را پشتیبانی می‌کنند نیز مناسب هستند.

توجه به اینفلوئنسرها و استفاده از آن‌ها

شما قطعاً می‌دانید که اینفلوئنسرها در شبکه‌های اجتماعی قدرت دارند. برای فهمیدن این میزان قدرت، به آمار اینفلوئنسرها نگاه کنید.

شما نیازی به تعیین اهداف بزرگ برای استراتژی بازاریابی اینفلوئنسری خود ندارید. با این حال، اگر از اینفلوئنسرها در صنعت یا مکان خود که مخاطبان هدف شما به آن‌ها گوش می‌دهند، آگاه هستید، ارزش دارد که در نظر بگیرید آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی به کار بگیرید.

به کارگیری ابزارهای گوش‌دادن اجتماعی

گوش‌دادن اجتماعی یک استراتژی سئو مؤثر است و چندین راه‌حل رایگان در دسترس است. این‌ها به شما کمک می‌کنند تا مکالمات را پایش کرده و درک کنید بازار هدفتان درباره شما چه می‌گوید و از رقبای خود آگاه باشید.

امیدوارم این ترجمه و بازنویسی به شما در بهبود استراتژی‌های سئو و استفاده بهینه از شبکه‌های اجتماعی کمک کند. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید یا بخش‌های دیگری از متن نیاز به ترجمه دارند، لطفاً اطلاع دهید.

تأثیر به اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی بر سئو

اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی به طور مستقیم بر سئو تأثیری ندارد. با این حال، به اشتراک‌گذاری محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند تأثیرات زیر را بر سئو داشته باشد:

  • افزایش ترافیک آلی: به اشتراک‌گذاری‌ها می‌توانند به افزایش بازدید از وب‌سایت شما کمک کنند.
  • افزایش دید: افزایش تعداد دفعات نمایش محتوای شما به افزایش شناخت برند منجر می‌شود.
  • بهبود سئو محلی: به اشتراک‌گذاری‌ها می‌توانند به بهبود جایگاه شما در جستجوهای محلی کمک کنند.
  • افزایش تعداد پیوندهای برگشتی: افزایش به اشتراک‌گذاری‌ها می‌تواند تعداد پیوندهای برگشتی به وب‌سایت شما را افزایش دهد.
  • تأسیس اقتدار: با افزایش تعداد به اشتراک‌گذاری‌ها، اعتبار شما به عنوان یک منبع معتبر تقویت می‌شود.

ادغام سئو با شبکه‌های اجتماعی

برای ادغام موفقیت‌آمیز سئو و شبکه‌های اجتماعی، اقدامات زیر را در نظر بگیرید:

پیدا کردن نقطه تلاقی

اولین گام، یافتن نقطه‌ای است که در آن استراتژی‌های بازاریابی محتوای شما و تاکتیک‌های شبکه‌های اجتماعی همپوشانی و تکمیل یکدیگر می‌کنند. می‌توانید با تولید پست‌های وبلاگ مؤثر، راهنماهای عملی، پادکست‌ها با متن‌ها و ویدئوها، یا ایجاد اینفوگرافیک‌ها به این نقطه برسید.

استفاده از خوشه‌های موضوعی

خوشه‌های موضوعی روش عالی برای سازماندهی محتوای شما هستند و سئو را در استراتژی کلی محتوای شما گنجانده‌اند. موضوع اصلی به عنوان محتوای ستون شناخته شده و محتوای خوشه از زیرموضوع‌ها تشکیل شده‌ است. هنگام ترتیب محتوای خود، از پیوندها برای اتصال محتوای ستون و خوشه‌ای خود استفاده کنید.

جمع‌بندی

به اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی باعث می‌شود که محتوا قابل کشف‌تر شود و عمر آن افزایش یابد زیرا دیگران آن را به اشتراک می‌گذارند. استراتژی‌های برنامه‌ریزی محتوا و شبکه‌های اجتماعی شما باید به صورت هماهنگ عمل کنند و محتوایی ایجاد شود که تمایل به بحث و به اشتراک‌گذاری داشته باشد.

این ترجمه و بازنویسی تمام محتوای درخواست‌شده را پوشش می‌دهد. امیدوارم این متن به شما در بهبود استراتژی‌های سئو و بهره‌برداری از شبکه‌های اجتماعی کمک کند. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر یا توضیحات اضافی دارید، خوشحال می‌شوم که کمک کنم.

به اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی باعث می‌شود که محتوا قابل کشف‌تر شود و عمر آن افزایش یابد زیرا دیگران آن را به اشتراک می‌گذارند. برنامه‌ریزی محتوا و استراتژی شما برای رسانه‌های اجتماعی باید به همراه آمار برای هر دو به طور هماهنگ عمل کنند. شما باید محتوای جذابی ایجاد کنید که مردم تمایل به بحث و به اشتراک‌گذاری آن داشته باشند.

برای ارتقاء بهینه‌سازی موتورهای جستجو، استفاده از خدمات سئو می‌تواند تأثیر به سزایی در بهبود دید کلی وب‌سایت شما داشته باشد. به خصوص، توجه به جنبه‌هایی مانند سفارش طراحی سایت، سفارش سئو سایت و سئو خارجی صفحه می‌تواند به شما در رسیدن به این اهداف کمک کند.