رد کردن پیوندها

کسب پیوندهای باکیفیت برای سئو (Getting Quality Backlinks)

اگر شرکت شما در حال کسب بک‌لینک‌های باکیفیت است، تنها در آن صورت است که شناخته شده‌تر می‌شوید. برای دیده شدن در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) باید به شهرت برسید. الگوریتم جستجوی گوگل به خوبی برای پاداش دادن به محبوبیت، نزدیکی و ارتباط شناخته شده است. موقعیت جستجوی شما تحت تأثیر سه فاکتور سئو قرار دارد. یک شرکت می‌تواند تلاش کند تا از طریق “سفارش طراحی سایت” ارتباط و اعتبار خود را افزایش دهد، حتی اگر نتواند فاصله با مشتری را کم کند.

ستون‌های سئو

چرا به بک لینک‌ها نیاز داریم؟

بک لینک‌های اخلاقی و باکیفیت برای هر کسب‌وکاری ضروری هستند. بک لینک‌های قانونی به عنوان تأییدیه‌ای برای وب‌سایت شما عمل می‌کنند و به گوگل اطلاع می‌دهند که وب‌سایت شما منبعی قابل اعتماد است. هرچه ارجاعات بیشتری دریافت کنید، وب‌سایت شما بزرگ‌تر و بهتر دیده می‌شود. استفاده از تکنیک‌های سپید برای بک لینک‌دهی نه تنها اخلاقی است بلکه بر خلاف استفاده از تکنیک‌های اسپم، راهی به سوی کسب بک لینک‌های باکیفیت است اما این کار پیچیده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد.

شما در جای درستی هستید اگر می‌خواهید یک برنامه بک لینک‌دهی قانونی توسعه دهید. در پاراگراف‌های بعدی، از تکنیک‌های آزمایش شده برای ساخت بک لینک‌ها و بهبود سفارش سئو سایت شما استفاده خواهیم کرد.

بک لینک‌ها

بررسی مراجع رقبا

کافی نیست فقط بک لینک‌های رقبایتان را مشاهده کنید. شما باید از ذکر آنلاین نام برند آنها نیز آگاه باشید. با استفاده از ابزارهای مختلف آنلاین، شما می‌توانید درک کنید که کلمه کلیدی کجا ذکر شده است، چه در یک تابلوی پیام، یک پست در وب‌سایت یا یک اشاره در شبکه‌های اجتماعی. شما می‌توانید با استفاده از ابزار بازاریابی با عبارت “ابزار بازاریابی دیجیتال” یک اعلان تنظیم کنید. شما می‌توانید هر زمان که کسی چیزی در شبکه‌های اجتماعی پست کرد یا درباره ابزارهای بازاریابی دیجیتال یک پست وبلاگ نوشت، به آن پاسخ دهید و از آنها بخواهید آن را در نظر بگیرند یا نرم‌افزار شما را در آن بگنجانند.

استفاده از اینفوگرافیک‌ها برای افزایش بک لینک‌ها

اینفوگرافیک‌ها به عنوان ابزاری برای ساخت بک لینک در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی کسب کرده‌اند. نیاز به اینفوگرافیک‌ها به شدت افزایش یافته است. مصرف‌کنندگان عاشق اینفوگرافیک‌ها هستند که اغلب در روزنامه‌های معتبر منتشر می‌شوند. علاوه بر اینکه برای تولید بک لینک‌های آلی عالی هستند، اینفوگرافیک‌ها برای توسعه ترافیک از طریق پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ایده‌آل هستند.

مشاوره با بازاریابان، پیمانکاران و شرکا

از سازمان‌هایی که با آنها همکاری می‌کنید یا اگر شرکت شما یکی از بازاریابان یا شرکای تجاری مورد علاقه آنها است، درخواست کنید تا به وب‌سایت شما لینک دهند. شرکتی که به طور معمول به آن کمک می‌کنید به احتمال زیاد به دلیل رابطه حرفه‌ای که با آنها ساخته‌اید و خدمات باکیفیتی که به شرکت آنها ارائه می‌دهید، به وب‌سایت شما بک لینک خواهد داد.

علاوه بر این، بسیاری از شرکت‌ها صفحات شراکت را ایجاد کرده‌اند که در آن می‌توانند سازمان‌هایی را که با آنها همکاری می‌کنند فهرست کنند. این باید یک درخواست ساده باشد اگر در حال حاضر به وب‌سایت شما لینک نداده‌اند و این به شما یک بک لینک سفید قابل اعتماد در کوتاه‌ترین زمان ممکن خواهد داد.

ترافیک

ایجاد یک ساختار لینک داخلی محکم

لینک‌های داخلی تأثیر زیادی بر مدیریت بک لینک‌ها دارند و کارآمدی وب‌سایت شما را بهبود می‌بخشند. اگرچه آنها به طور قابل توجهی سئوی شما را بهبود نمی‌بخشند، می‌توانند استراتژی فوق‌العاده‌ای برای ایجاد لینک‌ها با استفاده از متن لنگر انتخابی شما باشند. با این حال، مراقب باشید که از این روش سوءاستفاده نکنید؛ افزودن بیش از صد لینک داخلی به یک صفحه وب می‌تواند باعث شود وب‌سایت شما مشکوک به نظر برسد.

توزیع محتوای با ارزش به وسعت برای ارتباطات

حتی مقالات با ارزش‌ترین نیز بک لینک دریافت نخواهند کرد اگر عموم مردم از آن خبر نداشته باشند. بهترین کار این است که تلاش کنید افراد و دیگر کسب‌وکارهایی که علاقمند به لینک دادن و به اشتراک گذاشتن محتوای شما در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی هستند را پیدا کنید.

برای یافتن مشتریان آماده توزیع محتوای شما، از ابزارهای تحقیق اینفلوئنسر استفاده کنید. هرچه با بلاگ‌های بیشتری تعامل داشته باشید، احتمال اینکه افراد محتوای شما را به اشتراک بگذارند بیشتر می‌شود. کارها بسیار ساده‌تر خواهد شد پس از آنکه شما روابط خوبی با بلاگرهای مؤثر در صنعت خود برقرار کردید.

رفع لینک‌های شکسته

استراتژی ساخت لینک با لینک‌های شکسته یکی از روش‌های کمتر شناخته شده برای ایجاد بک لینک است. این شامل شناسایی خطاهای ۴۰۴ یا سایر مشکلات در وب‌سایت یک بلاگر و اطلاع رسانی مؤدبانه به آنها می‌شود. آنها ممکن است به دلیل کمک شما با ارتباط دادن به وب‌سایت شما از شما قدردانی کنند. این لینک‌ها اغلب در صفحات مرجع یافت می‌شوند که در آن مدیران وب به وب‌سایت‌های خارجی لینک می‌دهند.

درخواست برای وبلاگ‌نویسی مهمان

یافتن فرصت‌های وبلاگ‌نویسی مهمان یکی از آسان‌ترین و مؤثرترین تکنیک‌ها برای ایجاد بک لینک‌های سفید است. با گنجاندن لینک‌ها به منابع، تحقیقات و موارد دیگر، هر زمان که مناسب و مرتبط باشد، وبلاگ‌نویسی مهمان به شرکت شما امکان می‌دهد به طور طبیعی تعداد بک لینک‌هایی که به آن اشاره می‌کنند را افزایش دهد.

وب‌سایت‌ها نیز از اینکه وبلاگ‌نویسان مهمان در وبلاگ‌های آنها پست می‌گذارند، استقبال می‌کنند، زیرا این امر به آنها دسترسی به موضوعات جدید برای پست‌های وبلاگ که ممکن است در غیر این صورت در نظر نگیرند را می‌دهد و به آنها اجازه می‌دهد بدون صرف زیادی تلاش، به محتوای خود اضافه کنند.

نتیجه‌گیری

با پیاده‌سازی تکنیک‌های نوآورانه، شما می‌توانید تعداد بک لینک‌هایی که به وب‌سایت شما اشاره می‌کنند و سئو خارجی سایت را افزایش دهید. کل فرایند ممکن است در ابتدا بسیار زمان‌بر به نظر برسد، اما در نهایت پاداش‌دهنده خواهد بود. کمتر وقت و پول خود را صرف بک لینک‌هایی کنید که ممکن است مشکل ایجاد کنند و به جای آن، بک لینک‌های باکیفیت بالا را خریداری کنید.