طراحی سایت

طراحی سایت تخصصی با قیمت مناسب و کیفیت بالا توسط RGB انجام  می شود. شرکت تبلیغاتی RGB با اطلاع از آخرین استاندارد‌های کدنویسی و به‌کاربردن آن در طراحی وب‌سایت، سایتی با سرعت بالا و متناسب با استانداردهای جهانی را به شما عرضه می‌کند. سایت شما توسط بهترین کدنویسان انجام می‌شود. همچنین با رعایت اصول امنیتی، سایت شما در مقابله انواع حملات اینترنتی نیز محافظت می‌شود. حرفه ای میزبان شما هستیم. تخصصی ترین شرکت ساخت سایت و سئو سایت .

طراحی سایت تخصصی

ساخت سایت به‌گونه ای انجام می‌شود که بتوان آن را به سادگی به‌روزرسانی کرد. با استفاده از پنل مدیریت پیشرفته و حرفه‌ای شما قادر خواهید بود تغییرات مختلفی را در سایت خود، به‌سرعت انجام دهید. آیتم های پنل مدیریت مخصوص شما طراحی می‌شود. بنابراین تمام بخش های موردنیاز سایت را به راحتی و بدون دانش خاصی می‌توانید تغییر دهید. با پنل کاربری طراحی شده توسط شرکت تبلیغاتی RGB قادر خواهید بود تا مطالب سایت را به‌سادگی به‌روزرسانی کنید.

قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌ها

انجام طراحی سایت توسط شرکت تبلیغاتی RGB به صورت کاملا رسیپانسیو است. قابلیت نمایش سایت شما در تمامی دستگاه‌ها مانند موبایل، تبلت و کامپیوتر وجود دارد. انواع ساخت سایت شرکتی، بنگاه املاک، خبری، پزشکی، رستوران، فست فود و کافه، شخصی، ساخت سایت صنعتی، خودرو، وکلا و دفاتر حقوقی  را به صورت کاملا تخصصی برای شما انجام می‌دهیم.

 سایت شما در صفحه اول گوگل

سئو به عنوان بهترین روش بازاریابی اینترنتی شناخته شده است زیرا مخاطب هدف را به سایت شما می آورد. سایت شما بعد از کدنویسی و طراحی برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی می‌شود. با انجام این کار رتبه سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو بالا می‌رود. درواقع سئو وب‌سایت جهت افزایش تعداد بازدیدکنندگان از طریق موتورهای جستجو است.

کسب رضایت مشتریان

شرکت تبلیغاتی RGB

جلب رضایت مشتری، اولویت اول ماست. شرکت تبلیغاتی RGB همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. بدین‌جهت قسمتی بانام امورمشتریان در سایت تعبیه‌شده تا تمامی خدمات به‌سرعت و به‌سادگی در اختیار شما قرار بگیرد. در قسمت دریافت اطلاعات، نظرات کارفرما در چندین مرحله جمع‌آوری می‌شود. همچنین در قسمت ارسال فایل، می‌توانید فایل‌های خود را به‌سادگی برای ما ارسال کنید.

طراحی سایت اینترنتی

شرکت تبلیغاتی RGB

سفارش آنلاین، قابلیتی قدرتمند و دقیق، به‌منظور محاسبه قیمت و ثبت سفارش می‌باشد. متناسب با نیاز خود در هرمرحله گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که هرکدام حاوی زیرمجموعه و قیمتی مشخص است. درنهایت، فرم محاسبه آنلاین هزینه، هزینه نهایی فاکتور را مشخص می‌کند. با ارسال اطلاعات خود در آخرین مرحله نیز، ثبت سفارش شما صورت‌می‌پذیرد. فرم محاسبه آنلاین هزینه، قیمت را به صورت دقیق و متناسب با نیاز شما محاسبه می‌کند.

تضمین کیفیت طراحی سایت

شرکت تبلیغاتی RGB

کیفیت ساخت سایت، به دلیل استفاده از حرفه‌ای‌ترین طراحان و به‌روز‌ترین سیستم‌های کامپیوتری، تضمین‌شده است. انجام پروژه در چندین مرحله انجام خواهد شد. مراحل انجام پروژه و برنامه‌ریزی دقیق، این امکان را به شما می‌دهد که خروجی هر مرحله را موردبررسی قرار داده و در صورت تائید مرحله بعدی آغاز می‌شود. برای اطمینان از کیفیت طراحی وب‌سایت قراردادی بسته خواهد شد که مشخص‌کننده، چگونگی انجام پروژه شما خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین و حرفه‌ای

شرکت تبلیغاتی RGB

از طریق ارسال تیکت شما می‌توانید، تمامی سؤالات خود را در زمینه طراحی سایت مطرح نمایید. همچنین با دنبال کردن ما، در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا از آخرین اخبار ما باخبر شوید.از طریق پیام‌رسان‌ها نیز می‌توانید از مشاوره رایگان، با کارشناسان گروه ما استفاده کنید. شما می‌توانید تمامی ویدیو‌های شرکت تبلیغاتی RGB را در شبکه اجتماعی آپارات تماشا کنید. در قسمت تماس با ما نیز بخشی برای ارسال پیام، انتقادها و پیشنهادها تعبیه‌شده است.

طراحی سایت