میکس ویدیو

میکس ویدیو با ایجاد انواع جلوه های ویژه برای شما توسط RGB انجام می شود. در ابتدا متخصصان گروه RGB، سبک طراحی را متناسب با نیاز شما و فاکتورهای متفاوت طراحی انتخاب می‌کنند. با تائید سبک طراحی، ایده پردازی اولیه انجام‌شده و با مقایسه آن‌ها بهترین ایده برای میکس ویدیو انتخاب می‌شود. در ادامه فایل‌ها و مستندات موردنیاز جهت میکس ویدیو، از طریق فرم دریافت اطلاعات، جمع‌آوری می‌شود. همچنین شما می‌توانید از طریق قسمت ارسال فایل، موارد لازم را ارسال نمایید.

انجام پروژه میکس ویدیو

با مشخص شدن سبک طراحی و مستندات پروژه، گروهی از طراحان و متخصصان به‌صورت هماهنگ روی پروژه کار می‌کنند تا نتیجه نهایی در زمان مناسب انجام شود. در این مرحله با استفاده از ابزار‌های قدرتمند و به‌کارگیری انواع مختلف متد‌های طراحی، میکس ویدیو صورت می‌پذیرد. هدف اصلی در این مرحله ایجاد خروجی باکیفیت و متناسب با نیاز شما است. پروژه میکس ویدیو در چندین فاز مختلف انجام می‌شود تا خروجی هر فاز توسط شما بررسی و تائید شود.

خروجی نهایی

در مرحله قبل، میکس ویدیو به پایان رسید. در این مرحله خروجی پروژه به‌وسیله سیستم‌های بسیار قدرتمند، تهیه می‌شود. به دلیل استفاده از فایل‌های چندرسانه‌ای باکیفیت، خروجی نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است. همچنین فایل نهایی در فرمت‌های متفاوت برای شما ایجاد می‌شود. در پایان فایل نهایی پروژه میکس ویدیو به شما تحویل داده خواهد شد.

رضایت مشتریان

شرکت تبلیغاتی RGB

جلب رضایت مشتری، اولویت اول ماست. گروه RGB، همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. بدین‌جهت قسمتی بانام امورمشتریان در سایت تعبیه‌شده تا تمامی خدمات به‌سرعت و به‌سادگی در اختیار شما قرار بگیرد. در قسمت دریافت اطلاعات، نظرات کارفرما در چندین مرحله جمع‌آوری می‌شود. همچنین در قسمت ارسال فایل، می‌توانید فایل‌های خود را به‌سادگی برای ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

سفارش آنلاین، قابلیتی قدرتمند و دقیق، به‌منظور محاسبه قیمت و ثبت سفارش می‌باشد. متناسب با نیاز خود در هرمرحله گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که هرکدام حاوی زیرمجموعه و قیمتی مشخص است. درنهایت، فرم محاسبه آنلاین هزینه، هزینه نهایی فاکتور را مشخص می‌کند. با ارسال اطلاعات خود در آخرین مرحله نیز، ثبت سفارش شما صورت‌می‌پذیرد. فرم محاسبه آنلاین هزینه، قیمت را به صورت دقیق و متناسب با نیاز شما محاسبه می‌کند.

تضمین کیفیت

شرکت تبلیغاتی RGB

کیفیت خروجی پروژه میکس ویدیو به دلیل استفاده از حرفه‌ای‌ترین طراحان و به‌روز‌ترین سیستم‌های کامپیوتری، تضمین‌شده است. انجام پروژه در چندین مرحله انجام خواهد شد. مراحل انجام پروژه و برنامه‌ریزی دقیق، این امکان را به شما می‌دهد که خروجی هر مرحله را موردبررسی قرار داده و در صورت تائید مرحله بعدی آغاز می‌شود. برای اطمینان از کیفیت انجام کار، قراردادی بسته خواهد شد که مشخص‌کننده، چگونگی انجام پروژه شما خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

از طریق ارسال تیکت شما می‌توانید، تمامی سؤالات خود را در زمینه پروژه میکس ویدیو مطرح نمایید. همچنین با دنبال کردن ما، در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا از آخرین اخبار ما باخبر شوید.از طریق پیام‌رسان‌ها نیز می‌توانید از مشاوره رایگان، با کارشناسان گروه ما استفاده کنید. شما می‌توانید تمامی ویدیو‌های گروه RGB را در شبکه اجتماعی آپارات تماشا کنید. در قسمت تماس با ما نیز بخشی برای ارسال پیام، انتقادها و پیشنهادها تعبیه‌شده است.

میکس ویدیو