طراحی رول آپ

طراحی رول آپ مخصوص حضور پر رنگ شما در نمایشگاه ها و همایش ها. در ابتدا سبک و نوع طراحی به‌وسیله متخصصان شرکت تبلیغاتی RGB و با نظرات شما انتخاب می‌شود. سبک طراحی متناسب با نوع فعالیت و خدمات شما انتخاب می‌شود. سپس اطلاعات موردنیاز با استفاده از فرم دریافت اطلاعات جمع‌آوری می‌شود. در این مرحله، ایده پردازی طراحی رول آپ انجام شده و با مقایسه ایده‌های هر طراحی،انجام پروژه آغاز می‌شود. این طرح، برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد. با تائید سبک طراحی و ایده طراحی، مرحله اول طراحی رول آپ به پایان می‌رسد. درواقع طراحی رول آپ تلفیقی از ایده و طرح و رنگ است که در مراحل بعد این ایده به طرح اصلی تبدیل‌شده و رنگ‌آمیزی می‌شود.

ایجاد طرح اصلی

بعد از ایجاد طرح اولیه و ایده پردازی، مرحله اصلی طراحی رول آپ شروع می‌شود. با استفاده از بروزترین ابزار‌ها و متد‌ها، طرح اولیه به طرح کامپیوتری تبدیل می‌شود. کلیه مراحل طراحی رول آپ باکیفیت و دقت بسیار بالا صورت می‌پذیرد. تمامی طراحی‌ها برای رسیدن به نتیجه نهایی مورد تغییر و بررسی دپارتمان مخصوص قرار خواهند گرفت تا از صحت انجام کار اطمینان حاصل شود. طرح‌ منتخب برای شما ارسال می‌شود تا مورد تائید، توسط شما قرار بگیرد. بعد از تایید طرح، قسمت‌های مختلف طرح برای رسیدن به نتیجه مطلوب اصلاح می‌شود. هدف اصلی در این مرحله ایجاد باکیفیت‌ترین طراحی ممکن است که بتوان با استفاده از مراحل بعدی خروجی نهایی مناسب را از آن تهیه کرد.

رنگ‌آمیزی طرح

در مرحله قبل از طراحی استند، طرح اصلی ایجاد شد. با استفاده از طیف‌های رنگی و انتخاب رنگ‌های مناسب، مجموعه رنگی برای طراحی استند ایجاد می‌شود. سپس با استفاده از مجموعه رنگی، رنگ‌آمیزی با تکنیک‌های گوناگون و متنوع برای خلق نتیجه مناسب صورت می‌پذیرد. در این مرحله از استند درواقع طرح سیاه‌وسفید به طرحی با ترکیب رنگ‌ها تبدیل می‌شود. هدف اصلی در این مرحله از طراحی استند، انتخاب بهترین رنگ‌ها به همراه تکنیک‌های رنگ‌آمیزی است تا جلوه‌ای متفاوت و زیبا را بتوان خلق کرد. نتیجه نهایی این مرحله نیز برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد. طراحی استند در این مرحله کامل می‌شود.

خروجی نهایی طراحی رول آپ

در این مرحله، خروجی طراحی رول آپ با بالاترین کیفیت ممکن تهیه می‌شود. خروجی طراحی رول آپ در فرمت‌های متفاوت، متناسب با نیاز شما ایجاد می‌شود. طراحی رول آپ در چندین فاز مختلف صورت می‌پذیرد تا نتیجه مطلوب به دست آید. همچنین بعد از اتمام پروژه می‌توانید از پشتیبانی شرکت تبلیغاتی RGB بهره‌مند شوید.

رضایت مشتریان

شرکت تبلیغاتی RGB

جلب رضایت مشتری، اولویت اول ماست. شرکت تبلیغاتی RGB همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. بدین‌جهت قسمتی بانام امورمشتریان در سایت تعبیه‌شده تا تمامی خدمات به‌سرعت و به‌سادگی در اختیار شما قرار بگیرد. در قسمت دریافت اطلاعات، نظرات کارفرما در چندین مرحله جمع‌آوری می‌شود. همچنین در قسمت ارسال فایل، می‌توانید فایل‌های خود را به‌سادگی برای ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

سفارش آنلاین، قابلیتی قدرتمند و دقیق، به‌منظور محاسبه قیمت و ثبت سفارش می‌باشد. متناسب با نیاز خود در هرمرحله گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که هرکدام حاوی زیرمجموعه و قیمتی مشخص است. درنهایت، فرم محاسبه آنلاین هزینه، هزینه نهایی فاکتور را مشخص می‌کند. با ارسال اطلاعات خود در آخرین مرحله نیز، ثبت سفارش شما صورت‌می‌پذیرد. فرم محاسبه آنلاین هزینه، قیمت را به صورت دقیق و متناسب با نیاز شما محاسبه می‌کند.

تضمین کیفیت

شرکت تبلیغاتی RGB

کیفیت تمام قسمت‌های طراحی رول آپ به دلیل استفاده از حرفه‌ای‌ترین طراحان و به‌روز‌ترین سیستم‌های کامپیوتری، تضمین‌شده است. انجام پروژه در چندین مرحله انجام خواهد شد. مراحل انجام پروژه و برنامه‌ریزی دقیق، این امکان را به شما می‌دهد که خروجی هر مرحله را موردبررسی قرار داده و در صورت تائید مرحله بعدی آغاز می‌شود. برای اطمینان از کیفیت انجام کار، قراردادی بسته خواهد شد که مشخص‌کننده، چگونگی انجام پروژه شما خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

از طریق ارسال تیکت شما می‌توانید، تمامی سؤالات خود را در زمینه طراحی رول آپ مطرح نمایید. همچنین با دنبال کردن ما، در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا از آخرین اخبار ما باخبر شوید.از طریق پیام‌رسان‌ها نیز می‌توانید از مشاوره رایگان، با کارشناسان گروه ما استفاده کنید. شما می‌توانید تمامی ویدیو‌های شرکت تبلیغاتی RGB را در شبکه اجتماعی آپارات تماشا کنید. در قسمت تماس با ما نیز بخشی برای ارسال پیام، انتقادها و پیشنهادها تعبیه‌شده است.

طراحی رول آپ