ثبت درخواست انجام پروژه

مرحله اول ارسال پیام به دپارتمان موردنظر جهت مشاوره رایگان با شرکت تبلیغاتی RGB است. در ابتدا با وارد شدن به قسمت ارسال تیکت درخواست خود را برای مشاوره رایگان ما اعلام می‌نمایید. متناسب با درخواست شما، فرد متخصصی جهت پاسخ به پرسش‌ها و مشاوره رایگان با شما تماس خواهد گرفت.

محاسبه آنلاین هزینه و ثبت سفارش

مرحله دوم برآورد هزینه خدمات است. با استفاده از قسمت محاسبه آنلاین هزینه می‌توانید سفارش خود را ثبت کرده و قیمت نهایی را مشاهده کنید. در هر مرحله متناسب با نیاز خود گزینه‌های مربوط را انتخاب کنید تا متناسب با گزینه‌های انتخابی برآورد هزینه صورت پذیرد.

عقد قرارداد و پرداخت هزینه اولیه

مرحله سوم مطالعه قرارداد می‌باشد. با استفاده از قسمت قرارداد شما می‌توانید متن آن را مشاهده کرده و با دقت مطالعه نمایید. با استفاده از این قرارداد شما با اطمینان کامل از صحت انجام پروژه، سفارش خود را ثبت می‌کنید. در این مرحله متناسب با قرارداد پیش‌پرداخت اولیه صورت می‌پذیرد تا انجام پروژه آغاز شود.

ارسال اطلاعات و انجام پروژه

مرحله چهارم ارسال اطلاعات موردنیاز توسط شماست. با استفاده از قسمت دریافت اطلاعات به‌سادگی و در چند مرحله تمام اطلاعات موردنیاز از شما دریافت می‌شود. بعد از دریافت اطلاعات، پروژه شما در مرحله طراحی و ساخت قرارگرفته و با اصلاحات هر مرحله تکمیل خواهد شد. انجام پروژه شما در چند فاز صورت می‌گیرد که خروجی هر فاز بایستی توسط شما تائید شود.

تحویل پروژه و پشتیبانی

مرحله پنجم پرداخت هزینه نهایی است. در این مرحله شما پروژه نهایی را دریافت کرده و می‌توانید از پشتیبانی شرکت تبلیغاتی RGB استفاده نمایید. امیدواریم تا با انجام پروژه شما با بالاترین کیفیت، بتوانیم رضایت شمارا کسب کنیم.

رضایت مشتریان

شرکت تبلیغاتی RGB

جلب رضایت مشتری، اولویت اول ماست. شرکت تبلیغاتی RGB همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. بدین‌جهت قسمتی بانام امورمشتریان در سایت تعبیه‌شده تا تمامی خدمات به‌سرعت و به‌سادگی در اختیار شما قرار بگیرد. در قسمت دریافت اطلاعات، نظرات کارفرما در چندین مرحله جمع‌آوری می‌شود. همچنین در قسمت ارسال فایل، می‌توانید فایل‌های خود را به‌سادگی برای ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

سفارش آنلاین، قابلیتی قدرتمند و دقیق، به‌منظور محاسبه قیمت و ثبت سفارش می‌باشد. متناسب با نیاز خود در هرمرحله گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که هرکدام حاوی زیرمجموعه و قیمتی مشخص است. درنهایت، فرم محاسبه آنلاین هزینه، هزینه نهایی فاکتور را مشخص می‌کند. با ارسال اطلاعات خود در آخرین مرحله نیز، ثبت سفارش شما صورت‌می‌پذیرد. فرم محاسبه آنلاین هزینه، قیمت را به صورت دقیق و متناسب با نیاز شما محاسبه می‌کند.

تضمین کیفیت

شرکت تبلیغاتی RGB

کیفیت طراحی‌ها، به دلیل استفاده از حرفه‌ای‌ترین طراحان و به‌روز‌ترین سیستم‌های کامپیوتری، تضمین‌شده است. انجام پروژه در چندین مرحله انجام خواهد شد. مراحل انجام پروژه و برنامه‌ریزی دقیق، این امکان را به شما می‌دهد که خروجی هر مرحله را موردبررسی قرار داده و در صورت تائید مرحله بعدی آغاز می‌شود. برای اطمینان از کیفیت انجام کار، قراردادی بسته خواهد شد که مشخص‌کننده، چگونگی انجام پروژه شما خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

از طریق ارسال تیکت شما می‌توانید، تمامی سؤالات خود را مطرح نمایید. همچنین با دنبال کردن ما، در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا از آخرین اخبار ما باخبر شوید.از طریق پیام‌رسان‌ها نیز می‌توانید از مشاوره رایگان، با کارشناسان گروه ما استفاده کنید. شما می‌توانید تمامی ویدیو‌های شرکت تبلیغاتی RGB را در شبکه اجتماعی آپارات تماشا کنید. در قسمت تماس با ما نیز بخشی برای ارسال پیام، انتقادها و پیشنهادها تعبیه‌شده است.

مراحل انجام کار