طراحی لوگو

طراحی لوگو مهمترین مرحله در برندسازی است. مرحله نخست انتخاب سبک طراحی است. در ابتدا سبک و نوع طراحی به‌وسیله متخصصان شرکت تبلیغاتی RGB و با نظرات شما انتخاب می‌شود. سبک طراحی متناسب با نوع فعالیت و خدمات شما انتخاب می‌شود. سپس اطلاعات موردنیاز با استفاده از فرم دریافت اطلاعات جمع‌آوری می‌شود. در این مرحله، ایده پردازی طراحی انجام شده و با مقایسه ایده‌های هر طراحی،انجام پروژه آغاز می‌شود. این طرح، برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد. با تائید سبک طراحی و ایده طراحی، مرحله اول طراحی به پایان می‌رسد. درواقع طراحی آرم تلفیقی از ایده و طرح و رنگ است که در مراحل بعد این ایده به طرح اصلی تبدیل‌شده و رنگ‌آمیزی می‌شود. طراحی لوگو مهمترین مرحله در برندسازی است.

ایجاد طرح اصلی طراحی لوگو

بعد از ایجاد طرح اولیه و ایده پردازی، مرحله اصلی طراحی لوگو شروع می‌شود. با استفاده از بروزترین ابزار‌ها و متد‌ها، طرح اولیه به طرح کامپیوتری تبدیل می‌شود. کلیه مراحل طراحی لوگو باکیفیت و دقت بسیار بالا صورت می‌پذیرد. تمامی طراحی‌ها برای رسیدن به نتیجه نهایی مورد تغییر و بررسی دپارتمان مخصوص قرار خواهند گرفت تا از صحت انجام کار اطمینان حاصل شود. طرح‌ منتخب برای شما ارسال می‌شود تا مورد تائید، توسط شما قرار بگیرد. بعد از تایید طرح،  قسمت‌های مختلف طرح برای رسیدن به نتیجه مطلوب اصلاح می‌شود. هدف اصلی در این مرحله ایجاد باکیفیت‌ترین طراحی ممکن است که بتوان با استفاده از مراحل بعدی خروجی نهایی مناسب را از آن تهیه کرد.

رنگ‌آمیزی در طراحی لوگو

در مرحله قبل از طراحی لوگو ، طرح اصلی ایجاد شد. با استفاده از طیف‌های رنگی و انتخاب رنگ‌های مناسب، مجموعه رنگی برای طراحی نشان ایجاد می‌شود. سپس با استفاده از مجموعه رنگی، رنگ‌آمیزی با تکنیک‌های گوناگون و متنوع برای خلق نتیجه مناسب صورت می‌پذیرد. در این مرحله از طراحی نشان درواقع طرح سیاه‌وسفید به طرحی با ترکیب رنگ‌ها تبدیل می‌شود. هدف اصلی در این مرحله از طراحی نماد، انتخاب بهترین رنگ‌ها به همراه تکنیک‌های رنگ‌آمیزی است تا جلوه‌ای متفاوت و زیبا را بتوان خلق کرد. نتیجه نهایی این مرحله نیز برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد. طراحی آرم در این مرحله کامل می‌شود.

خروجی نهایی طراحی لوگو

در این مرحله، خروجی با بالاترین کیفیت ممکن تهیه می‌شود. خروجی طراحی آرم در فرمت‌های متفاوت، متناسب با نیاز شما ایجاد می‌شود. طراحی لوگو در چندین فاز مختلف صورت می‌پذیرد تا نتیجه مطلوب به دست آید. همچنین بعد از اتمام پروژه می‌توانید از پشتیبانی شرکت تبلیغاتی RGB بهره‌مند شوید.

آموزش طراحی لوگو

متخصصان شرکت تبلیغاتی RGB همه افرادی آموزش دیده در طراحی لوگو هستند. برای پروژه شما انولع مختلفی از سبک های طراحی بررسی می شود. متخصصان ما با انتخاب بهترین سبک پروژه شما را انجام می دهند. برای آموزش افراد همواره کلاس هایی برگزار شده و جدیدترین سبک ها آموزش داده می شود. شما می توانید اطمینان داشته باشید که پروژه شما با جدیدترین متدهای روز انجام می شود. آموزش ها در زمینه ای زیر به افراد داده می شود :

 1. آموزش سبک های طراحی
 2. آموزش رنگ آمیزی و برندسازی
 3. آموزش تلفیق طرح ها
 4. آموزش هویت سازی
 5. آموزش ساخت گرادیان و پالت های رنگی
 6. آموزش ساده سازی تصاویر
 7. آموزش خلق تصاویر منحصر به فرد
آموزش طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو

در سایت RGB شما می توانید متناسب با نیاز خود قیمت پروژه را برآورد کنید. برآورد هزینه به صورت آنلاین و به سادگی انجام می شود. کافی است تا با انتخاب گزینه های مورد نظر سفارش را کامل کنید. در انتها قیمت پروژه شما متناسب با انتخاب های شما محاسبه می شود. طراحی لوگو برای شرکت ها و برندهای بزرگ. بهترین شرکت تبلیغاتی برای طراحی و تبلیغات . طراحی با استفاده از جدیدترین روش های سال 2019 . قیمت گذاری در سایت RGB متناسب با خدمات و کیفیت انجام پروژه ها انجام شده است. در صورت نیاز به کیفیت بالا پلن هایی با عنوان برندسازی وجود دارد. همچنین پلن هایی مخصوص انجام پروژه های شخصی نیز وجود دارد که از قیمت پایین تری برخوردار است. قیمت گذاری براساس پارامترهای زیر صورت می گیرد:

 • انتخاب خدمات مورد نیاز شما
 • انتخاب تعداد خدمات شما
 • انتخاب کیفیت مورد نظر شما
 • براساس میزان زمان مصرفی
 • براساس میزان افراد مورد نیاز
 • براساس هزینه مورد نیاز پروژه
قیمت طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو

جهت سفارش طراحی کافی است تا روی دکمه انتهای صفحه کلیک کنید. با استفاده از فرم محاسبه آنلاین هزینه می توانید علاوه بر محاسبه قیمت سفارش خود را نیز ثبت کنید. ثبت سفارش به اینگونه است که با وارد کردن اطلاعات خود و ثبت آن پس از مدتی کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پروژه آغاز می شود. طراحی لوگو برندها با بهترین کیفیت 100% تضمینی (روش 2019). همواره سعی کنید تا سفارش خود را متناسب با خدماتی که ارایه می دهید و نیاز خود انتخاب کنید. مراحل ثبت سفارش :

 1. انتخاب خدمات مورد نیاز
 2. انتخاب کیفیت مورد نیاز
 3. وارد کردن اطلاعات
 4. مشاهده برآورد هزینه
 5. ثبت سفارش
 6. ایجاد ارتباط توسط همکاران ما
 7. شروع پروژه
سفارش طراحی لوگو

رضایت مشتریان

شرکت تبلیغاتی RGB

کسب رضایت مشتری، اولویت اول ماست. شرکت تبلیغاتی RGB همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات طراحی لوگو ، رضایت شما عزیزان را به دست آورد. به همین خاطر قسمتی بانام امورمشتریان در سایت ساخته شده است تا تمامی خدمات به‌سرعت و به‌سادگی در اختیار شما قرار بگیرد. در قسمت دریافت اطلاعات، نظرات کارفرما در فرمی به صورت مرحله به مرحله جمع‌آوری می‌شود.

سفارش آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

سفارش آنلاین طراحی لوگو ، قابلیتی قدرتمند، جهت محاسبه قیمت و ثبت سفارش می‌باشد. متناسب با نیاز خود در هرمرحله گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که هرکدام دارای زیرمجموعه و قیمتی مشخص است. درانتها فرم محاسبه آنلاین هزینه، هزینه نهایی فاکتور را مشخص می‌شود. با ارسال اطلاعات خود در آخرین مرحله نیز، ثبت سفارش شما انجام می شود. فرم محاسبه آنلاین هزینه، قیمت را متناسب با نیاز شما محاسبه می‌کند.

تضمین کیفیت

شرکت تبلیغاتی RGB

کیفیت تمام قسمت‌های طراحی لوگو به دلیل استفاده از حرفه‌ای‌ترین طراحان و طرح ها، تضمین‌شده است. پروژه در چندین مرحله انجام خواهد شد. مراحل انجام پروژه و برنامه‌ریزی دقیق، این امکان را به شما می‌دهد که خروجی هر مرحله را موردبررسی قرار داده و در صورت تائید مرحله بعدی آغاز را آغاز کنیم. برای اطمینان از کیفیت انجام کار، قراردادی بسته خواهد شد که مشخص‌کننده، چگونگی انجام پروژه خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

از طریق ارسال تیکت شما می‌توانید، تمامی سؤالات خود را در زمینه طراحی لوگو از شرکت ما بپرسید. همچنین با دنبال کردن ما، در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا از آخرین اخبار طراحی نیز باخبر شوید.از طریق پیام‌رسان‌ها نیز می‌توانید از مشاوره رایگان، و صحبت با کارشناسان گروه ما استفاده کنید. شما می‌توانید تمامی ویدیو‌های شرکت تبلیغاتی RGB را در شبکه اجتماعی آپارات نیز تماشا کنید. در قسمت تماس با ما بخشی برای ارسال پیام، انتقادها و پیشنهادها تعبیه‌شده است.

طراحی لوگو