ساخت فروشگاه اینترنتی

ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی برای فروش بیشتر شما به همراه سئو حرفه ای سایت انجام می شود. شرکت تبلیغاتی RGB با رعایت آخرین استاندارد‌های کدنویسی و به‌کاربردن آن در طراحی فروشگاه اینترنتی، سایتی با سرعت بالا و متناسب با استانداردهای جهانی را به شما عرضه می‌کند. ساخت فروشگاه اینترنتی شما توسط بهترین کدنویسان انجام می‌شود. همچنین با رعایت اصول امنیتی، سایت شما در مقابله انواع حملات اینترنتی نیز محافظت می‌شود.

پنل کاربری حرفه‌ای و سریع

ساخت فروشگاه اینترنتی به‌گونه ای انجام می‌شود که ببروزرسانی آن به سادگی و سرعت انجام شود. پنل مدیریت پیشرفته و حرفه‌ای شما را قادر می‌سازد تغییرات مختلفی را در سایت خود، به‌سرعت انجام دهید. آیتم های پنل مدیریت مخصوص شما طراحی می‌شود. بنابراین تمامی بخش های موردنیاز سایت را به راحتی و بدون دانش خاصی می‌توانید تغییر دهید. با پنل کاربری طراحی شده توسط شرکت تبلیغاتی RGB قادر خواهید بود تا مطالب سایت را به‌سادگی به‌روزرسانی کنید.

قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌ها

ساخت فروشگاه اینترنتی انجام‌شده توسط شرکت تبلیغاتی RGB به صورت کاملا رسیپانسیو و واکنشگرا است. قابلیت نمایش سایت شما در تمامی دستگاه‌ها مانند موبایل، تبلت و کامپیوتر وجود دارد. انواع ساخت فروشگاه اینترنتی برای شرکت، فروشندگان محصول، پزشکی، مواد غذایی، فست فود و کافه، جهت فروش محصولات صنعتی، اینترنتی برای خودرو، پوشاک را به صورت کاملا تخصصی انجام می‌دهیم.

فروشگاه اینترنتی شما در صفحه اول گوگل

سئو به عنوان یکی از بهترین روش‌های بازاریابی اینترنتی شناخته شده است زیرا مخاطب هدف را به سایت شما می آورد. ساخت فروشگاه اینترنتی شما بعد از کدنویسی و طراحی برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی می‌شود. با انجام این کار رتبه سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو بهتر می‌شود. درواقع سئو وب‌سایت جهت افزایش تعداد بازدیدکنندگان از طریق موتورهای جستجو است.

کسب رضایت مشتریان

شرکت تبلیغاتی RGB

جلب رضایت مشتری، اولویت اول ماست. شرکت تبلیغاتی RGB همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. بدین‌جهت قسمتی بانام امورمشتریان در سایت تعبیه‌شده تا تمامی خدمات به‌سرعت و به‌سادگی در اختیار شما قرار بگیرد. در قسمت دریافت اطلاعات، نظرات کارفرما در چندین مرحله جمع‌آوری می‌شود. همچنین در قسمت ارسال فایل، می‌توانید فایل‌های خود را به‌سادگی برای ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین خدمات

شرکت تبلیغاتی RGB

سفارش آنلاین، قابلیتی قدرتمند و دقیق، به‌منظور محاسبه قیمت و ثبت سفارش می‌باشد. متناسب با نیاز خود در هرمرحله گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که هرکدام حاوی زیرمجموعه و قیمتی مشخص است. درنهایت، فرم محاسبه آنلاین هزینه، هزینه نهایی فاکتور را مشخص می‌کند. با ارسال اطلاعات خود در آخرین مرحله نیز، ثبت سفارش شما صورت‌می‌پذیرد. فرم محاسبه آنلاین هزینه، قیمت را به صورت دقیق و متناسب با نیاز شما محاسبه می‌کند.

تضمین کیفیت خدمات

شرکت تبلیغاتی RGB

کیفیت ساخت فروشگاه اینترنتی، به دلیل استفاده از حرفه‌ای‌ترین طراحان و به‌روز‌ترین سیستم‌های کامپیوتری، تضمین‌شده است. انجام پروژه در چندین مرحله انجام خواهد شد. مراحل انجام پروژه و برنامه‌ریزی دقیق، این امکان را به شما می‌دهد که خروجی هر مرحله را موردبررسی قرار داده و در صورت تائید مرحله بعدی آغاز می‌شود. برای اطمینان از کیفیت طراحی فروشگاه اینترنتی قراردادی بسته خواهد شد که مشخص‌کننده، چگونگی انجام پروژه شما خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین و حرفه‌ای

شرکت تبلیغاتی RGB

از طریق ارسال تیکت شما می‌توانید، تمامی سؤالات خود را درزمینه ساخت فروشگاه اینترنتی مطرح نمایید. همچنین با دنبال کردن ما، در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا از آخرین اخبار ما باخبر شوید.از طریق پیام‌رسان‌ها نیز می‌توانید از مشاوره رایگان، با کارشناسان گروه ما استفاده کنید. شما می‌توانید تمامی ویدیو‌های شرکت تبلیغاتی RGB را در شبکه اجتماعی آپارات تماشا کنید. در قسمت تماس با ما نیز بخشی برای ارسال پیام، انتقادها و پیشنهادها تعبیه‌شده است.

ساخت فروشگاه اینترنتی