طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد یا سبک های متفاوتی انجام می‌شود. در ابتدا سبک طراحی به‌وسیله متخصصان شرکت تبلیغاتی RGB و با نظرات شما انتخاب می‌شود. انتخاب سبک طراحی متناسب با نوع فعالیت و خدمات شما انتخاب می‌شود. سپس اطلاعات موردنیاز با استفاده از فرم دریافت اطلاعات در سایت جمع‌آوری می‌شود. در این مرحله، ایده پردازی طراحی بیلبورد انجام شده و با مقایسه ایده‌های هر طراحی، پروژه آغاز می‌شود. خروجی هر مرحله، برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد. با تائید سبک طراحی و ایده طراحی، مرحله اول طراحی بیلبورد به پایان می‌رسد. درواقع طراحی بیلبورد تلفیقی از ایده و طرح و رنگ است که در مراحل بعد این ایده به طرح اصلی تبدیل‌شده و رنگ‌آمیزی می‌شود.

ایجاد طرح اصلی

با ایجاد طرح اصلی می توان نمایی از طراحی بیلبورد را مشاهده کرد. در این مرحله سعی می شود تا قالب اصلی و چیدمان انواع مختلف المان ها در طراحی بیلبورد نمایش داده شود. با استفاده از ترکیب آبجکت ها و رنگ آمیزی آن ها می توان طرح اصلی را ایجاد کرده و آن را متناسب با کاربرد شما تغییر داد. برای ایجاد بهترین طرح همواره تعداد بالایی از نمونه ها بررسی می شوند تا خروجی مناسب طراحی حاصل شود.

رنگ‌آمیزی طرح

در مرحله قبل، طرح اصلی ایجاد شد. با استفاده از طیف‌های رنگی و انتخاب رنگ‌های مناسب، برندیگ پلات رنگ برای طراحی بیلبورد ایجاد می‌شود. سپس با استفاده از مجموعه رنگی، رنگ‌آمیزی با تکنیک‌های گوناگون و متنوع برای خلق نتیجه مناسب صورت می‌پذیرد. در این مرحله از طراحی درواقع طرح سیاه‌وسفید به طرحی با ترکیب انواع رنگ‌ها تبدیل می‌شود. هدف اصلی در این مرحله از طراحی ، انتخاب بهترین رنگ‌ها به همراه تکنیک‌های رنگ‌آمیزی است تا جلوه‌ای متفاوت و زیبا را بتوان ایجاد کرد. نتیجه نهایی این مرحله نیز برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد. طراحی پروژه در این مرحله کامل می‌شود.

خروجی نهایی طراحی بیلبورد

آخرین مرحله در طراحی بیلبورد ایجاد خروجی نهایی آن است. با توجه به پروژه کاری شما ممکن است چندین مرحله خروجی ایجاد شده و از ترکیب آن ها خروجی نهایی حاصل شود. در پروژه های بزرگ برای برندها معوملا از مدل های سه بعدی در طراحی بیلبورد استفاده می شود. با استفاده از تکنیک های پیشرفته خروجی نهایی متناسب با چاپ و با با بالاترین کیفیت ممکن حاصل می شود.

رضایت مشتریان

جلب رضایت مشتری، اولویت اول ماست. شرکت تبلیغاتی RGB همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. بدین‌جهت قسمتی بانام امورمشتریان در سایت تعبیه‌شده تا تمامی خدمات به‌سرعت و به‌سادگی در اختیار شما قرار بگیرد. در قسمت دریافت اطلاعات، نظرات کارفرما در چندین مرحله جمع‌آوری می‌شود. همچنین در قسمت ارسال فایل، می‌توانید فایل‌های خود را به‌سادگی برای ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین

سفارش آنلاین، قابلیتی قدرتمند و دقیق، به‌منظور محاسبه قیمت و ثبت سفارش می‌باشد. متناسب با نیاز خود در هرمرحله گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که هرکدام حاوی زیرمجموعه و قیمتی مشخص است. درنهایت، فرم محاسبه آنلاین هزینه، هزینه نهایی فاکتور را مشخص می‌کند. با ارسال اطلاعات خود در آخرین مرحله نیز، ثبت سفارش شما صورت‌می‌پذیرد. فرم محاسبه آنلاین هزینه، قیمت را به صورت دقیق و متناسب با نیاز شما محاسبه می‌کند.

تضمین کیفیت

کیفیت تمام قسمت‌های طراحی بیلبورد به دلیل استفاده از حرفه‌ای‌ترین طراحان و به‌روز‌ترین سیستم‌های کامپیوتری، تضمین‌شده است. انجام پروژه در چندین مرحله انجام خواهد شد. مراحل انجام پروژه و برنامه‌ریزی دقیق، این امکان را به شما می‌دهد که خروجی هر مرحله را موردبررسی قرار داده و در صورت تائید مرحله بعدی آغاز می‌شود. برای اطمینان از کیفیت انجام کار، قراردادی بسته خواهد شد که مشخص‌کننده، چگونگی انجام پروژه شما خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

از طریق ارسال تیکت شما می‌توانید، تمامی سؤالات خود را در زمینه طراحی بیلبورد مطرح نمایید. همچنین با دنبال کردن ما، در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا از آخرین اخبار ما باخبر شوید.از طریق پیام‌رسان‌ها نیز می‌توانید از مشاوره رایگان، با کارشناسان گروه ما استفاده کنید. شما می‌توانید تمامی ویدیو‌های شرکت تبلیغاتی RGB را در شبکه اجتماعی آپارات تماشا کنید. در قسمت تماس با ما نیز بخشی برای ارسال پیام، انتقادها و پیشنهادها تعبیه‌شده است.

طراحی بیلبورد