طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد یا سبک های متفاوتی انجام می‌شود. در ابتدا سبک طراحی به‌وسیله متخصصان میکس ویدیو RGB و با نظرات شما انتخاب می‌شود. انتخاب سبک طراحی متناسب با نوع فعالیت و خدمات شما انتخاب می‌شود. سپس اطلاعات موردنیاز با استفاده از فرم دریافت اطلاعات در سایت جمع‌آوری می‌شود. در این مرحله، ایده پردازی طراحی بیلبورد انجام شده و با مقایسه ایده‌های هر طراحی، پروژه آغاز می‌شود. خروجی هر مرحله، برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد. با تائید سبک طراحی و ایده طراحی، مرحله اول طراحی بیلبورد به پایان می‌رسد. درواقع طراحی بیلبورد تلفیقی از ایده و طرح و رنگ است که در مراحل بعد این ایده به طرح اصلی تبدیل‌شده و رنگ‌آمیزی می‌شود.

ایجاد طرح اصلی

در این مرحله از طراحی بیلبورد طرح اصلی آن ترسیم می شود. با چیدمان المان های مختلف در طراحی بیلبورد می توان یک ساختار زیبا را در آن ایجاد کرد. اضافه شدن المان های سه بعدی جلوه خاصی به کار داده که می توان آن را یکاز فاکتور به شمار برد. همواره در طراحی بیلبورد از بهترین طرح ها استفاده می شود.

رنگ‌آمیزی طرح

در مرحله قبل، طرح اصلی ایجاد شد. با استفاده از طیف‌های رنگی و انتخاب رنگ‌های مناسب، برندیگ پلات رنگ برای طراحی بیلبورد ایجاد می‌شود. سپس با استفاده از مجموعه رنگی، رنگ‌آمیزی با تکنیک‌های گوناگون و متنوع برای خلق نتیجه مناسب صورت می‌پذیرد. در این مرحله از طراحی درواقع طرح سیاه‌وسفید به طرحی با ترکیب انواع رنگ‌ها تبدیل می‌شود. هدف اصلی در این مرحله از طراحی ، انتخاب بهترین رنگ‌ها به همراه تکنیک‌های رنگ‌آمیزی است تا جلوه‌ای متفاوت و زیبا را بتوان ایجاد کرد. نتیجه نهایی این مرحله نیز برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد. طراحی پروژه در این مرحله کامل می‌شود.

خروجی نهایی طراحی بیلبورد

در آخر خروجی نهایی طراحی بیلبورد تولید می شود. با ترکیب آبجکت های مختلف و جایگذاری آن ها در صفحه می توان خروجی نهایی را ایجاد کرد. با استفاده از مدل های دوبعدی  سه بعدی ، نوشته ها و آبجکت های مختلف طراحی بیلبورد کامل می شود. تمام سعی ما تلاش برای ایجاد بهترین خروجی ممکن است. با رعایت اصول رنگ آمیزی برای چاپ می توان بهترین حالت ممکن برای چاپ بیلبورد را به دست آورد.

رضایت مشتریان

شرکت تبلیغاتی RGB

جلب رضایت مشتری، اولویت اول ماست. شرکت تبلیغاتی RGB همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. بدین‌جهت قسمتی بانام امورمشتریان در سایت تعبیه‌شده تا تمامی خدمات به‌سرعت و به‌سادگی در اختیار شما قرار بگیرد. در قسمت دریافت اطلاعات، نظرات کارفرما در چندین مرحله جمع‌آوری می‌شود. همچنین در قسمت ارسال فایل، می‌توانید فایل‌های خود را به‌سادگی برای ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

سفارش آنلاین، قابلیتی قدرتمند و دقیق، به‌منظور محاسبه قیمت و ثبت سفارش می‌باشد. متناسب با نیاز خود در هرمرحله گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که هرکدام حاوی زیرمجموعه و قیمتی مشخص است. درنهایت، فرم محاسبه آنلاین هزینه، هزینه نهایی فاکتور را مشخص می‌کند. با ارسال اطلاعات خود در آخرین مرحله نیز، ثبت سفارش شما صورت‌می‌پذیرد. فرم محاسبه آنلاین هزینه، قیمت را به صورت دقیق و متناسب با نیاز شما محاسبه می‌کند.

تضمین کیفیت

شرکت تبلیغاتی RGB

کیفیت تمام قسمت‌های طراحی بیلبورد به دلیل استفاده از حرفه‌ای‌ترین طراحان و به‌روز‌ترین سیستم‌های کامپیوتری، تضمین‌شده است. انجام پروژه در چندین مرحله انجام خواهد شد. مراحل انجام پروژه و برنامه‌ریزی دقیق، این امکان را به شما می‌دهد که خروجی هر مرحله را موردبررسی قرار داده و در صورت تائید مرحله بعدی آغاز می‌شود. برای اطمینان از کیفیت انجام کار، قراردادی بسته خواهد شد که مشخص‌کننده، چگونگی انجام پروژه شما خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

شرکت تبلیغاتی RGB

از طریق ارسال تیکت شما می‌توانید، تمامی سؤالات خود را در زمینه طراحی بیلبورد مطرح نمایید. همچنین با دنبال کردن ما، در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا از آخرین اخبار ما باخبر شوید.از طریق پیام‌رسان‌ها نیز می‌توانید از مشاوره رایگان، با کارشناسان گروه ما استفاده کنید. شما می‌توانید تمامی ویدیو‌های شرکت تبلیغاتی RGB را در شبکه اجتماعی آپارات تماشا کنید. در قسمت تماس با ما نیز بخشی برای ارسال پیام، انتقادها و پیشنهادها تعبیه‌شده است.

طراحی بیلبورد