ساخت انیمیشن سه بعدی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای ساخت انیمیشن سه بعدی سبک طراحی است. در ابتدا متخصصان شرکت تبلیغاتی RGB سبک طراحی را متناسب با نیاز شما و فاکتورهای متفاوت طراحی انتخاب می‌کنند. با تائید سبک طراحی، ایده پردازی اولیه انجام‌شده و با مقایسه آن‌ها بهترین ایده برای ساخت انیمیشن سه بعدی انتخاب می‌شود. در ادامه فایل‌ها و مستندات موردنیاز جهت ساخت انیمیشن سه بعدی، از طریق فرم دریافت اطلاعات، جمع‌آوری می‌شود. همچنین شما می‌توانید از طریق قسمت ارسال فایل، موارد لازم را ارسال نمایید.

انجام پروژه ساخت انیمیشن سه بعدی

با مشخص شدن سبک طراحی و مستندات پروژه، گروهی از طراحان و متخصصان به‌صورت هماهنگ روی پروژه کار می‌کنند تا نتیجه نهایی در زمان مناسب انجام شود. در این مرحله با استفاده از ابزار‌های قدرتمند و به‌کارگیری انواع مختلف متد‌های طراحی، ساخت انیمیشن سه بعدی صورت می‌پذیرد. هدف اصلی در این مرحله ایجاد خروجی باکیفیت و متناسب با نیاز شما است. پروژه ساخت انیمیشن سه بعدی در چندین فاز مختلف انجام می‌شود تا خروجی هر فاز توسط شما بررسی و تائید شود.

خروجی نهایی، ساخت انیمیشن سه بعدی

در مرحله قبل، ساخت انیمیشن سه بعدی به پایان رسید. در این مرحله خروجی پروژه به‌وسیله سیستم‌های بسیار قدرتمند، تهیه می‌شود. به دلیل استفاده از فایل‌های چندرسانه‌ای باکیفیت، خروجی نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است. همچنین فایل نهایی در فرمت‌های متفاوت برای شما ایجاد می‌شود. در پایان فایل نهایی پروژه ساخت انیمیشن سه بعدی به شما تحویل داده خواهد شد.

رضایت مشتریان

جلب رضایت مشتری، اولویت اول ماست. شرکت تبلیغاتی RGB همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. بدین‌جهت قسمتی بانام امورمشتریان در سایت تعبیه‌شده تا تمامی خدمات به‌سرعت و به‌سادگی در اختیار شما قرار بگیرد. در قسمت دریافت اطلاعات، نظرات کارفرما در چندین مرحله جمع‌آوری می‌شود. همچنین در قسمت ارسال فایل، می‌توانید فایل‌های خود را به‌سادگی برای ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین

سفارش آنلاین، قابلیتی قدرتمند و دقیق، به‌منظور محاسبه قیمت و ثبت سفارش می‌باشد. متناسب با نیاز خود در هرمرحله گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که هرکدام حاوی زیرمجموعه و قیمتی مشخص است. درنهایت، فرم محاسبه آنلاین هزینه، هزینه نهایی فاکتور را مشخص می‌کند. با ارسال اطلاعات خود در آخرین مرحله نیز، ثبت سفارش شما صورت‌می‌پذیرد. فرم محاسبه آنلاین هزینه، قیمت را به صورت دقیق و متناسب با نیاز شما محاسبه می‌کند.

تضمین کیفیت

کیفیت خروجی پروژه ساخت انیمیشن سه بعدی به دلیل استفاده از حرفه‌ای‌ترین طراحان و به‌روز‌ترین سیستم‌های کامپیوتری، تضمین‌شده است. انجام پروژه در چندین مرحله انجام خواهد شد. مراحل انجام پروژه و برنامه‌ریزی دقیق، این امکان را به شما می‌دهد که خروجی هر مرحله را موردبررسی قرار داده و در صورت تائید مرحله بعدی آغاز می‌شود. برای اطمینان از کیفیت انجام کار، قراردادی بسته خواهد شد که مشخص‌کننده، چگونگی انجام پروژه شما خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

از طریق ارسال تیکت شما می‌توانید، تمامی سؤالات خود را در زمینه پروژه ساخت انیمیشن سه بعدی مطرح نمایید. همچنین با دنبال کردن ما، در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا از آخرین اخبار ما باخبر شوید.از طریق پیام‌رسان‌ها نیز می‌توانید از مشاوره رایگان، با کارشناسان گروه ما استفاده کنید. شما می‌توانید تمامی ویدیو‌های شرکت تبلیغاتی RGB را در شبکه اجتماعی آپارات تماشا کنید. در قسمت تماس با ما نیز بخشی برای ارسال پیام، انتقادها و پیشنهادها تعبیه‌شده است.

ساخت انیمیشن سه بعدی