آموزش‌های ویدیویی 2018-04-04T15:15:43+00:00

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی، یادگیری از طریق آموزش‌های ویدیویی است. سایت فراگیری مجموعه‌ای از بهترین آموزش‌های ویدی مختلف را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. در ابتدا می‌بایست با یادگیری لهجه آمریکایی و بریتیش بتوانید تلفظ کلمات و جملات را تشخیص دهید. سپس با یادگیری کلمات مهم زبان انگلیسی قدرت درک مطلب خود را افزایش داده و با یادگیری افعال دوکلمه‌ای و همچنین اصطلاحات و ضرب‌المثل‌ها توانایی درک هر مطلب انگلیسی را خواهید داشت. همچنین برای شرکت در آزمون‌های تافل و آیلتس نیز آموزش‌های تخصصی قرار داده‌شده تا بتوانید بالاترین نمره را در این آزمون‌ها کسب کنید. در پایان مجموعه‌ای از بهترین انیمیشن‌ها و مستند‌ها قرار داده‌شده تا مانند یک فرد خارجی زبان را به‌صورت کامل فرابگیرید.

برای یادگیری طراحی گرافیک و کسب درآمد در این زمینه شما می‌بایست آموزش‌های مناسب و بروز را فرابگیرید. سایت آموزشی فراگیری با قرار دادن مجموعه‌ای از بهترین ویدیوهای آموزشی، یادگیری را آسان و لذت‌بخش می‌کند. برای شروع کار شما می‌توانید با فراگیری تکنیک‌های نقاشی، طراحی و عکاسی اصول اولیه را یاد گرفته و سپس با استفاده از نرم‌افزار کامپیوتری آن‌ها را ویرایش کنید. نرم‌افزارهای مهمی مانند فتوشاپ، ایلستریتور و ایندیزاین را می‌توانید به‌صورت حرفه‌ای یاد گرفته و آثار خارق‌العاده‌ای ایجاد کنید.

ساخت ویدیو و موشن گرافیک یکی از جذاب‌ترین و پردرآمدترین زمینه‌های کسب‌وکار است. برای ایجاد یک ویدیو شما می‌بایست با مبانی صدا، تصویر و انیمیشن آشنا شده و سپس با استفاده از نرم‌افزارهای گوناگون به ویرایش آن‌ها بپردازید. ایجاد موزیک، میکس و مسترینگ آن را می‌توانید در وب‌سایت فراگیری یادگرفته و کسب درآمد کنید. ایجاد انیمیشن‌های دوبعدی‌، سه بعدی و ترکیب آن‌ها با یکدیگر و همچنین ساخت بازی را نیز می‌توانید با استفاده از وب‌سایت فراگیری یاد بگیرید.

آموزش‌های مختلف جهت طراحی انواع سایت‌های استاتیک و داینامیک را می‌توانید در وب‌سایت فراگیری یاد بگیرید. یادگیری CMS قدرتمند وردپرس و همچنین کار با فریم‌ورک نیز از دیگر مباحث مهم در زمینه طراحی وب است. با فراگیری این مطالب به‌سادگی می‌توانید از طریق طراحی سایت کسب درآمد کرده و یا وب‌سایت شخصی یا شرکتی خود را ایجاد کنید. همچنین تکنیک‌های افزایش سرعت سایت و سئو سایت نیز به‌صورت کامل آموزش داده می‌شود.

آموزش ساخت نرم‌افزارهای موبایل و کامپیوتر را می‌توانید به‌سادگی با وب‌سایت فراگیری یاد بگیرید. نحوه کار با پایگاه داده و همچنین کد نویسی از مباحث مقدماتی جهت ایجاد نرم‌افزار است. همچنین نحوه ساخت نرم‌افزار مخصوص انواع سیستم‌عامل‌ها مانند IOS، Android، Windows و Mac را نیز می‌توانید در وب‌سایت فراگیری یاد بگیرید. همچنین آموزش‌های تخصصی زامارین جهت ایجاد اپلیکیشن باقابلیت اجرا در تمام سیستم‌عامل‌ها نیز در این وب‌سایت قرار دارد.

برای داشتن کسب‌وکار موفق می‌بایست تکنیک‌های مختلف بازاریابی و تبلیغات را بدانید. وب‌سایت آموزشی فراگیری با قرار دادن ویدیوهای آموزشی در زمینه کسب‌وکار و تبلیغات، شمارا به یک بازاریاب حرفه‌ای تبدیل می‌کند. فنون بازاریابی، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و سئو مباحثی است که در این زمینه قرار می‌گیرد.

علوم دانشگاهی زمانی ارزش‌دارند که متناسب با آن‌ها نرم‌افزارهای مربوط به آن‌ها را یاد بگیرید. وب‌سایت فراگیری با قرار دادن مهم‌ترین نرم‌افزارهای رشته معماری، عمران و مکانیک این نرم‌افزارها را به‌صورت تخصصی به شما یاد می‌دهد. همچنین آموزش نتورک و سایر آموزش‌های مربوط به رشته IT نیز در این وب‌سایت قرار دارد.

آموزش‌های ویدیویی مهارت‌های موسیقی، ورزشی و آشپزی را می‌توانید از وب‌سایت فراگیری مشاهده کنید. آموزش‌های جامع در زمینه بدن‌سازی و فوتبال نیز در این وب‌سایت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید نحوه گیتار زدن و نواختن پیانو را نیز یاد بگیرید. علاوه بر این‌ها آموزش آشپزی حرفه‌ای نیز در این وب‌سایت قرار دارد.

آموزش‌های ویدیویی